• Praktisch & vernieuwend
  • BIM - proof
  • Full service
  • Uitgebreide uitwerking

DR+ Architecten

Emma Goldmanweg 8
5032 MN, Tilburg
The Netherlands

013 - 203 22 93
info@drplusarchitecten.nl
Routebeschrijving

Contact

Ons team

Ing. Leon de Ruiter MArch

Architect / eigenaar
leon@drplusarchitecten.nl

Peter van de Wiel

Bureau coördinator en bouwbegeleider
peter@drplusarchitecten.nl

Ir. Ing. Janine Dictus

Senior bouwkundige
janine@drplusarchitecten.nl

​Ing. Teun van Schaijk MArch

Assistent ontwerper / bouwkundige
teun@drplusarchitecten.nl

Ir. Menno Hamers

Assistent ontwerper / bouwkundige
menno@drplusarchitecten.nl

Mariëlle de Ruiter

Boekhouding / loonadministratie / ondersteunend / eigenaar
marielle@drplusarchitecten.nl

Ing. Jasper Ruinard MArch

Architect / Senior bouwkundige

jasper@drplusarchitecten.nl

Doke Groen (ing i.o.)

Bouwkundige / Student Avans Hogeschool Tilburg

Ing. Teun Prins (MArch i.o.)

Bouwkundige
prins@drplusarchitecten.nl

Peter van Hoogmoed MArch

Senior Architect

petervanhoogmoed@drplusarchitecten.nl

Linda Houtepen

Stedenbouwkundige
linda@drplusarchitecten.nl

Ing. Angelo Haemers MArch

Architect / Senior bouwkundige

angelo@drplusarchitecten.nl

Mylene Stam

Stagiaire / Student Thomas More Mechelen

Direct contact

Voor meer informatie neem contact met ons op via onderstaand formulier